• 2021/02/27
  • 19:00 val.
  • KAUNO VALSTYBINĖ FILHARMONIJA
Mieli žiūrovai,
Norime dar kartą padėkoti už kantrybę, laukiant apsilankymo renginyje. Tačiau, dėl karantino metu nustatytų draudimų (draudžiama organizuoti renginius) renginys Iglė ir Tadas. KVEPIA NAMAI, kuris turėjo įvykti lapkričio 11d., o vėliau vasario 27 d. Kaune yra atšauktas.
Pirkę kasose bilietus prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas.
Renginio organizatorius
VŠĮ ESTRADĖJA

Iglė ir Tadas „Kvepia namai“

        Iglė ir Tadas – naujausias Lietuvos scenos duetas.

        Dueto nariai gerai žinomi solistai: Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis.  

        Iglė ir Tadas –  pora ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Nuo pat poros draugystės pradžios filmuotose namų vaizdeliuose galima dažnai matyti juos dainuojančius. Abu pasakoja, kad nemąstė apie bendrą karjerą,  duetas gimė labai organiškai, kai suprato, kad dainuoti drauge ne tik patinka ir nesunkiai pavyksta, bet ir balsai gražiai dera. 

      Bendram koncertui jie buvo užprogramuoti nuo pat pažinties pradžios ir buvo tik laiko klausimas, kada šie du talentingi žmonės  įrašys pirmą dainą. Ir abiejų gerbėjai nebuvo nuvilti – Iglės ir Tado daina „Kvepia namai“  vos pasirodžiusi sulaukė didelio susidomėjimo internete ir turi jau daugiau nei pusę milijono peržiūrų.

      Programą jie taip pat sudėliojo drauge. Joje bus Iglės dainų, Tado dainų ir daug duetų.

     „Rinkome tokias dainas, kurias mėgstame, jos turi reikšmę mūsų gyvenime. Tai ir šiuolaikiniai pasauliniai hitai, ir dalis gerojo old school, kuris vėl grįžta į madą“, – pasakoja abu. 

     Porelė pasakoja, kad jų programa bus ir romantiška, ir linksma, ir net šiek tiek komiška. Jie rengia ne paprastą, o teatralizuotą pasirodymą: ne tik dainuos, bet ir draugiškai pasišaipys vienas iš kito, papasakos, dėl ko dažniausiai pykstasi ir kokia muzika juos sutaiko. „Mes labai gerai vienas kitą pažįstame ir mums, kaip ir kiekvienai porai, atsitinka daug nuostabių ir juokingų dalykų“, – sako Tadas ir kviečia vasario 27 d. 19 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje praleisti vakarą kupiną nuostabių emocijų.