Mieli žiūrovai,
Norime dar kartą padėkoti už kantrybę, laukiant apsilankymo renginyje. Deja, dėl karantino metu nustatytų draudimų (draudžiama organizuoti renginius), komedija ”PRANCŪZIŠKOS SKYRYBOS” Kauno KC, kuri turėjo įvykti 2020 m. kovo 18 d., gegužės 26 d., lapkričio 24 d. , o vėliau dėl karantino vėl perkelta į 2021 m. kovo 10 d. neįvyks.
Per 30 dienų nuo šio draudimo panaikinimo (visiško ribojimo renginiams ir karantinio pabaigos), paskelbsime naują renginio datą. Būtina pažymėti: karantino pabaiga nebūtinai bus traktuojama, kaip visiški panaikinimai ir ribojimai renginiams.
Perkelto renginio bilietai liks galioti tie patys ir nieko keisti nereikės.
Jeigu nauja renginio data bilietų turėtojams bus netinkama grąžinimo tvarka bus paskelbta su nauja renginio data.
Išsamesnę inforomaciją vėliau sekite bilietai.lt ir mūsų facebook puslapyje
https://www.facebook.com/estradeja/

 

Camoletti

„PRANCŪZIŠKOS SKYRYBOS“

Rež. Dainius Kazlauskas

Dviejų dalių tikra komedija

Trukmė: 2 val.

            Italų kilmės prancūzo Marko Kamoleti (Marc Camoletti) pjesė „Prancūziškos skyrybos“ yra tikra, gryna komedija, – teigia spektaklio režisierius Dainius Kazlauskas. Nuotaikinga, rafinuota, lengva ir žaisminga. Žiūrovams ji bus gera pramoga, nes lengvai suprantama, neturinti jokių paslėptų prasmių.

            Situacija, apie kurią sakoma: tai iš gyvenimo. Advokatas Bernaras Belmanas (aktorius Laimutis Sėdžius) ir jo žmona stomatologė Žaklin Belman (aktorė Asta Preidytė) – ant skyrybų slenksčio. Butas padalytas į pono ir ponios zonas, kirsti liniją nevalia. Pora nesikalba. Kartais teikiasi bendrauti per liokajų Viktorą (aktorius Andrius Povilauskas). Žinoma, apsireiškia ir abiejų pusių „atsarginiai variantai“ (o kaipgi prancūziškose skyrybose be jų?). Ponios bičiulis – aktorius Roberas (akt. Donatas Kalkauskas). Pono širdies dama – modelis Mimi (Gabrielė Malinauskaitė).

            Tokį tipišką gyvenimišką siužetą prancūzai įvardija la Comedie. Gal tikrai komiška byrančios šeimos situacija, kai vyras ir moteris baisingai pavyduliauja, bet nė vienas nebando aiškintis, ar tikrai abi pusės nori skirtis?

Atsakymas bus. O ar spektaklis juokingas, ar ne, – spręsti mieliems žiūrovams.

Vaidina: Donatas Kalkauskas, Gabrielė Malinauskaitė, , Emilis Pavilionis, Andrius Povilauskas, Asta Preidytė, Laimutis Sėdžius, Vita Šiaučiūnaitė.