• 2021/03/03
  • 18:00 val.
  • Utenos kultūros centre

Mieli žiūrovai,

Norime dar kartą padėkoti už kantrybę, laukiant apsilankymo renginyje. Deja, dėl karantino metu nustatytų draudimų (draudžiama organizuoti renginius),  kovo 3 d. Utenos KC grupės “Lietuvaičiai“ koncertas  neįvyks. Per 30 dienų nuo šio draudimo panaikinimo (visiško ribojimo renginiams ir karantinio pabaigos), paskelbsime naują renginio datą. Būtina pažymėti: karantino pabaiga nebūtinai bus traktuojama, kaip visiški panaikinimai ir ribojimai renginiams. 

Perkelto koncerto bilietai liks galioti tie patys ir nieko keisti nereikės.

Išsamesnę inforomaciją vėliau sekite bilietai.lt ir mūsų facebook puslapyje https://www.facebook.com/estradeja/

Renginio organizatorius

VŠĮ ESTRADĖJA

Mieli, klausytojai,
Atsižvelgdami į LR Vyriausybės sprendimą dėl visuotinio karantino paskelbimo, esame dar kartą priversti perkelti koncertą LIETUVAIČIAI “Lai skamba dainos Lietuvoj“ Albumo pristatymas, kuris turėjo įvykti balandžio 3 d., gegužės 31 d., o vėliau lapkričio 25 d. į 2021 m. kovo 3 d.
Nuoširdžiai atsiprašome už nepatogumus
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.

LIETUVAIČIAI “Lai skamba dainos Lietuvoj”
ALBUMO PRISTATYMAS
Grupė Lietuvaičiai – tai visiškai nauja vaikinų grupė Lietuvoje. Meilė gimtinei ir patriotizmas užkoduotas ir pačiame grupės pavadinime: „Lietuvaičiai“. Beje, vaikinai Lietuvos muzikos padangėje nėra naujokai ir scenoje jiems „kinkos“ nedrebės: Kazimieras – „Kauno Valstybinio muzikinio teatro“ aktorius bei VDU „Muzikos akademijos“ studentas. Justinas baigęs „Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją“ ir groja daugybe instrumentų, o Benas ilgą laiką buvo Kauno „Božolė“ choro narys. Atvira širdimi ir didele pozityvumo bei optimizmo doze vaikinai pristatys naują albumą „Lai skamba dainos Lietuvoj“.
Nepraleiskite susitikimo su charizmatiškaisiais LIETUVAIČIAIS kovo 3 d. 18 val. Utenos kultūros centre !