• 2021/10/27
  • 18:00 val.
  • KAUNO VALSTYBINĖ FILHARMONIJA
Mieli žiūrovai,
Norime dar kartą padėkoti už kantrybę, laukiant apsilankymo renginyje. Deja, dėl karantino metu nustatytų draudimų (draudžiama organizuoti renginius) koncertas J. Leitaitė, O. Kolobovaitė, E. Bavikinas „Muzika sielai“, kuris turėjo įvykti Kauno valstybinėje filharmonijoje 2020 m. spalio 25 d., o vėliau dėl karantino perkeltas į 2021 m. kovo 21 d., yra PERKELIAMAS Į SPALIO 27 d.
Bilietai galios tie patys, papildomai kreiptis nereikia.
Pirkėjams, kuriems netinka nauja renginio data, bus suteiktas kuponas, kurį galėsit panaudoti per 12 mėnesių nuo išdavimo datos, atsiskaitant už kitus to paties organizatoriaus renginius BILIETAI.LT tinkle. Nepanaudojus kupono, pirkėjas per 14 dienų turės teisę kreiptis į info@bilietai.lt dėl pinigų grąžinimo.
Atsiprašome už nepatogumus
Renginio organizatorius
VŠĮ ESTRADĖJA

 

J. LEITAITĖ, O. KOLOBOVAITĖ,  E. BAVIKINAS

MUZIKA SIELAI

            Nors už lango bus jau ruduo, tegu mūsų širdyse  netrūksta  šilumos ir meilės. Juk sutikite –  meilė yra vienas pagrindinių įkvėpimo šaltinių muzikos kūrėjams. Didžioji dalis kūrinių yra būtent apie ją: besiskleidžiantys pirmieji jausmai, mylimojo ilgesys, sudaužyta širdis – pagrindinės temos daugelio atlikėjų dainose.

          Džiaugiamės galėdami  sušildyti Jūsų širdis puikiu koncertu, kuriame  ryškiausi Lietuvos solistai : Judita Leitaitė, Ona Kolobovaitė ir Egidijus Bavikinas muzika ir harmonija palies kiekvieno širdį. Akomponuoja: Audronė Juozauskaitė (fortepijonas) ir Paulina Daukšytė (smuikas)

         Kviečiame spalio 27 d. 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje išgyventi kiekvieną muzikos taktą ir kartu patirti dainose atsiskleidžiančias jausmų audras.