• 2020/04/20
  • 18:00 val.
  • KLAIPĖDOS KONCERTŲ SALĖJE

ONA KOLOBOVAITĖ, ZBIGNEVAS LEVICKIS, AURELIJUS GLOBYS

„BALTAS PAUKŠTIS“

    DĖMESIO!
     Pranešame, kad dėl esamos situacijos susijusios su COVID – 19, renginys O. Kolobovaitė, A. Globys, Z. Levickis „BALTAS PAUKŠTIS“ , kuris turėjo įvykti gruodžio 20 d. 17:00 Klaipėdoje yra perkeltas į 2021 m. balandžio 20 d. 18:00.
     Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.
    Kam netinka nauja renginio data prašome kreiptis el. paštu:
info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą.

     Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
    Prašymai priimami iki gruodžio 23 d.
    Atsiprašome už nepatogumus.
 

    Dieviško balso savininkė operos solistė ONA KOLOBOVAITĖ , pirmasis Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro smuikas ZBIGNEVAS LEVICKIS ir gitaros virtuozas AURELIJUS GLOBYS kviečia balandžio 20 d. Klaipėdos koncertų salėje, gegužės 4 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje ir gegužės 6 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje  į koncertą “BALTAS PAUKŠTIS”.

       „Muzikinės mintys ir natos pasipila savaime, kada scenoje šalia tavęs muzikuoja tikri profesionalai. Tiesiog yra nepakartojamas jausmas muzikuoti ne griežtai priklausomam nuo natų ar sugalvotų formų, o būtent išjausti visą kūrinį tuo metu scenoje. Labai svarbus yra ne tik kolegų, bet ir publikos ryšys su atlikėjais. Tada gaunasi nauja, ką tik sukurta, tikra „superinė“ emocija, kuri dar ilgai išlieka net pasibaigus koncertui. Tiek atlikėjams, tiek ir žiurovams.“ – Aurelijus Globys.  

       Šio koncerto laukiantiems jausmingos muzikos mėgėjams skambės aistringi, pietietiški motyvai – flamenko, fado, ispaniški, portugališki, džiazo ir kiti plačiai pasaulyje žinomi kūriniai, kurie suvirpins klausytojų širdis.