Trys  Lietuvos bardų grandai kviečia Jus į nuostabų ir romantišką vakarą !

ANDRIUS KANIAVA – jaunatviškumu ir energija spinduliuojantis aktorius, atlikėjas, dainų tekstų kūrėjas, kompozitorius ir režisierius. Atlikėjas atpažįstamas ir mėgiamas dėl savo išskirtinio dainavimo bei originalių dainų tekstų, o klausytojų pamėgtas dainas kaskart pristato naujame skambesio ir atlikimo amplua.

Lietuvos aktorius, režisierius, kompozitorius, dainų kūrėjas ir atlikėjas, teatro pedagogas, profesorius – AIDAS GINIOTIS. „Na dainuoti ir muzikuoti yra dainuoti ir muzikuoti – sakyčiau, toks linksmas ir gaivus užsiėmimas. Dainuoji juk ne iš skausmo – dainuoji iš meilės.” – sako atlikėjas.

ALEKSANDRAS MAKEJEVAS – Lietuvos atlikėjas, autorius, aktorius, rašytojas.
A. Makejevas teigia: „Muzika – visas mano gyvenimas, o geriausia gerbėjų dovana – nuoširdus „ačiū” po koncerto“. Pagrindinis atlikėjo instrumentas – gitara, o kuriamos dainos – apie tai, kas dedasi Lietuvoje. „Dažnai perteikiu ir savo patirtį, apdainuoju pažįstamus ir draugus“, – atskleidžia atlikėjas, kuris rašo dainas ne tik sau, bet ir kitiems Lietuvos atlikėjams, televizijų serialams, tokiems kaip „Garbės kuopa“, „Širdys paklydėlės“, „Be namų“, „Nekviesta meilė“, „Kelias namo“ ir kt.

Tad visus norinčius praleisti įsimintiną vakarą kviečiame į susitikimą spalio 26 d. 19 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje !