JUDITA LEITAITĖ ir ANDRIUS BIALOBŽESKIS

Muzikos ir poezijos vakaras  “Gražus esi, gyvenime“

        Judita Leitaitė ir Andrius Bialobžeskis kviečia visus romantikus balandžio 21 d. 18 val. Kauno valstybiniame lėlių teatre į jaukų, nuoširdų poezijos ir muzikos vakarą.

      Žymi Lietuvos solistė ( mecosopranas) Judita Leitaitė jau daugelį metų stebina savo klausytojus įvairiomis programomis , įdomiu atlikimu, vidiniu žavesiu, nuoširdžiu ir šiltu bendravimu. Šiame koncerte dainininkė kartu su smuikininke Paulina Daukšyte-Šereckiene ir pianistu Jurijumi Suchanovu, nuves Jus į romantikos pripildytą pasaulį, skambant E.Grygo, G.Fore, F.Šuberto, A.Raudonikio, T.Leiburo ir kitų autorių dainoms.

       Ne vieną poetinę programą paruošęs Valstybinio jaunimo teatro aktorius, puikiai pažįstamas publikai iš savo vaidmenų teatre, kine, televizijos serialuose – Andrius Bialobžeskis – šįkart parinko savo mėgiamų poetų: P.Širvio, H.Radausko, V.Mačernio, J.Strielkūno  ir kit. eiles. „Niekaip nesutikčiau, kad dabar poezijos žmonėms nereikia. Juk poezijos ateina pasiklausyti tie, kuriems būtent jos, o ne šou reikia, todėl neįprastų skaitymo formų neieškau. Eilėms atiduodu daugiau energijos. Su teatru yra kitaip, nes tai kaip sportas, o poezija – man kaip kalnas, visada įdomus.“

       Ateikite, ir būsite apdovanoti mažu stebuklu.

P.S Į renginį įleidžiami žiūrovai tik su respiratoriais.