Mieli žiūrovai,
 Norime dar kartą padėkoti už kantrybę, laukiant apsilankymo renginyje. Deja, dėl karantino metu nustatytų draudimų (draudžiama organizuoti renginius) koncertas J. Leitaitė, O. Kolobovaitė, E. Bavikinas „Muzika sielai“, kuris turėjo įvykti Šv. Kotrynos bažnyčioje 2020 m. lapkričio 4 d., o vėliau dėl karantino perkeltas į 2021 m. kovo 22 d., yra PERKELIAMAS Į RUGSĖJO 29 d.
 Bilietai galios tie patys, papildomai kreiptis nereikia.
 Pirkėjams, kuriems netinka nauja renginio data, bus suteiktas kuponas, kurį galėsit panaudoti per 12 mėnesių nuo išdavimo datos, atsiskaitant už kitus to paties organizatoriaus renginius BILIETAI.LT tinkle. Nepanaudojus kupono, pirkėjas per 14 dienų turės teisę kreiptis į info@bilietai.lt dėl pinigų grąžinimo.
 Atsiprašome už nepatogumus
 Renginio organizatorius
 VŠĮ ESTRADĖJA
 

J. LEITAITĖ, O. KOLOBOVAITĖ, E. BAVIKINAS

MUZIKA SIELAI

           Nors už lango bus jau ruduo, tegu mūsų širdyse netrūksta šilumos ir meilės. Juk sutikite – meilė yra vienas pagrindinių įkvėpimo šaltinių muzikos kūrėjams. Didžioji dalis kūrinių yra būtent apie ją: besiskleidžiantys pirmieji jausmai, mylimojo ilgesys, sudaužyta širdis – pagrindinės temos daugelio atlikėjų dainose.
Džiaugiamės galėdami sušildyti Jūsų širdis puikiu koncertu, kuriame ryškiausi Lietuvos solistai : Judita Leitaitė, Ona Kolobovaitė ir Egidijus Bavikinas muzika ir harmonija palies kiekvieno širdį. Akomponuoja: Audronė Juozauskaitė (fortepijonas), Paulina Daukšytė (smuikas).

Kviečiame rugsėjo 29 d. 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje išgyventi kiekvieną muzikos taktą ir kartu patirti dainose atsiskleidžiančias jausmų audras.