• 2021/12/20
  • 19:00 val.
  • KAUNO VALSTYBINĖJE FILHARMONIJOJE
Mieli, klausytojai,
Atsižvelgiant į naujai priimtus Vyriausybės draudimus dėl renginių organizavimo, renginys O. Kolobovaitė, A. Globys, Z. Levickis BALTAS PAUKŠTIS | Kaunas, kuris turėjo įvykti gruodžio 2 d., o vėliau gegužės 6 d. Kaune yra PERKELIAMAS į gruodžio 20 d.
Nuoširdžiai atsiprašome už nepatogumus.
Bilietai galios tie patys, papildomai kreiptis nereikia.
Plačiau informacija: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/perkeltas-o-kolobovaite-a-globys-z-levickis-baltas-paukstis–kaunas-316773/

 

ONA KOLOBOVAITĖ, ZBIGNEVAS LEVICKIS, AURELIJUS GLOBYS

„BALTAS PAUKŠTIS“

 

     Dieviško balso savininkė operos solistė ONA KOLOBOVAITĖ , pirmasis Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro smuikas ZBIGNEVAS LEVICKIS ir gitaros virtuozas AURELIJUS GLOBYS kviečia lapkričio 30 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje , grudžio 5 d. Klaipėdos koncertų salėje,  ir gruodžio 20 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje  į koncertą “BALTAS PAUKŠTIS”.

       „Muzikinės mintys ir natos pasipila savaime, kada scenoje šalia tavęs muzikuoja tikri profesionalai. Tiesiog yra nepakartojamas jausmas muzikuoti ne griežtai priklausomam nuo natų ar sugalvotų formų, o būtent išjausti visą kūrinį tuo metu scenoje. Labai svarbus yra ne tik kolegų, bet ir publikos ryšys su atlikėjais. Tada gaunasi nauja, ką tik sukurta, tikra „superinė“ emocija, kuri dar ilgai išlieka net pasibaigus koncertui. Tiek atlikėjams, tiek ir žiurovams.“ – Aurelijus Globys.  

      Šio koncerto laukiantiems jausmingos muzikos mėgėjams skambės aistringi, pietietiški motyvai – flamenko, fado, ispaniški, portugališki, džiazo ir kiti plačiai pasaulyje žinomi kūriniai, kurie suvirpins klausytojų širdis.