Romansų ir meilės dainų vakaras

EUGENIJUS CHREBTOVAS – vokalas
EDGARAS DAVIDOVIČIUS – vokalas, gitara
ANDŽEJ ZUJEVIČ – gitara
DARIJUS VENCKUS – saksofonas
DARIUS KUDIRKA – fortepijonas

      Net penki žavūs ir talentingi scenos vyrai  lapkričio 29 d. 19 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje pasiruošęs suvirpinti susirinkusiųjų klausytojų širdis: pažadinti prisiminimus apie meilę, ilgesį, laukimą, prisilietimą… Koncerto metu romanso magija sujungs nostalgiją ir sentimentalų jausmingumą, įtraukdama kiekvieną klausytoją – juk visi savaip patyrėme ar suprantame meilę, visi turime savo širdies dainą.

Baritonas Eugenijus Chrebtovas – operos solistas, konkursų laureatas, gerai žinomas ir kaip pop klasikos atlikėjas. Dainininkas mano, kad operos solistai gali būti įdomūs ne tik operos mylėtojams. Jis nuolat ieško naujų posūkių savo kūrybinėje veikloje. Šią meilės kupiną muzikinę programą E. Chrebtovas ruošia kartu su gitaristu Andžej Zujevič.


Tenoras Edgaras Davidovičius – sparčiai karjeros laiptais kylantis jaunosios kartos operos solistas. Jaunasis atlikėjas pelnė ne vieną apdovanojimą įvairiuose konkursuose, aktyviai koncertuoja su grupe „ El Fuego“.  Šįkart Edgaras kausytojus džiugins ne tik nuostabiu dainavimu, bet ir gros gitara. “…gitara stovi kambario kampe, praeidamas pro šalį užmetu į ją akį ir nepraeinu nepalietęs” – sako atlikėjas.

 Ir dar…..koncerte klausytojai galės pasimėgauti nuostabia ir užburiančia saksofono  ir fortepijono  muzika. Jums gros muzikos pedagogai, profesionalai, konkursų lauretai – Darijus Venckus ( saksofonas)  ir Darius Kudirka ( fortepijonas).

Ką dar galima pridurti…..tik gal, kad šis puikus koncertas žada nuostabią muziką ir gerą nuotaiką vėsų rudens vakarą.